Nasze ziny wymieniamy bardzo niechętnie i to nie dlatego, że Was nie lubimy, ale dlatego, ponieważ potrzebujemy pieniędzy na druk kolejnych numerów. Mamy sympatyczne oferty dla dystrybutorów, a dla dystrybutorów, którzy będą z nami współpracować na stałe, te oferty będą jeszcze bardziej atrakcyjne w miarę naszych możliwości oczywiście... No i Wasze reklamy też nas bardzo wspomagają, co w przyszłości pomoże nam zwiększyć ilość stron, nakład i całkiem możliwe - obniżyć cenę CHAOSU. Liczymy na Waszą pomoc i współpracę!

Chcesz jakieś numery CHAOSU W MOJEJ GŁOWIE? Pisz do nas które numery chcesz i ile, ślij swój adres, a my ci odpowiemy i jak najprędzej wyślemy zamówione egzemplarze.


Oto nasz kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.CHAOS W MOJEJ GŁOWIE, Nr 12, GRUDZIEŃ 2015, A-4, 184 strony, 25 PLN

WYWIADY : CHAOS U.K. (UK), MORNE (USA), PUTREFACTION (Irlandia), BURNCHURCH (Irlandia), STRESS, THE LOWEST, HERIDA PROFUNDA, CZERŃ, MITRĘGA. ROZMOWY NIEKONTROLOWANE: Biesłan - Pęknięte miasto - rozmowa ze Zbyszkiem Pawlakiem; Szlakiem łódzkich anarchistów – rozmowa z Seksą, łódzkim anarchistą, aktywistą i działaczem; Jedni zbierają znaczki… - wywiad z Qbą Kidą, który prowadzi bardzo oryginalny label i wydaje limitowane taśmy, które niektórzy kupują dla samego ich wyglądu; Tulipan - pierwszy wokalista S.K.T.C. opowiada o kapeli, o latach 80. i 90. na scenie hc/punk; Łukasz Kowalczuk – znacie pewnie jego komiksy „Vreckless Vrestlers”, „Nienawidzę Ludzi”, „Violent Skate Bulldogs”, ponadto Łukasz napisał książkę o komiksach i grał również w punkowych kapelach; Prosiak – legendarny komiksiarz sceny niezależnej, którego prace pewni zna każdy punk – „Rat Boy”, „Ósma Czara”, „Blixa i Żorżeta”. Wciąż rysuje, wydaje, prowokuje! PUBLICYSTYKA : Wracając z Magadanu - relacja ze spotkania z Igorem Oliniewiczem, białoruskim anarchistą i jeszcze do niedawna więźniem reżimu Łukaszenki; Fuck’89 - wspomnienia warszawskiego anarchisty – relacja ze spotkania promującego książkę Tymoteusza Onyszkiewicza pt. „Czas: Anarchia. Tryb: Rewolucja”; Rewolucja 1905 – czy historia nie zatoczyła koła? – relacja z obchodów wybuchu rewolucji robotników w 1905 w Łodzi; Nie podoba ci się państwo? Załóż własne! – artykuł o tzw. mikronacjach czyli Sealand, Akhzivland, Liberland; Vege Inicjatywa z Bielska-Białej – wywiad z aktywistką o działaniach i przedsięwzięciach tej grupy; Outside Fest w Wojcieszowie – rozmowa z jednym z organizatorów tego DIY festiwalu na Dolnym Śląsku; Krwawe starcie nad Ussuri – kulisy zbrojnego starcia dwóch ówczesnych potęg militarnych – Związku Radzieckiego i Chin; Odmienne stany świadomości – William Seward Burroughs. Pisarz, poeta, malarz, podróżnik, aktor, ale również narkoman, gangster, biseksualista, mag i morderca własnej żony. NA KRAŃCACH ŚWIATA : Mundo Perdido – wyprawa do Gwatemali. RAPORTY - Gitary i wrzask – obszerna historia czechosłowackiego punk rocka i hardcore’a w latach 80. Beneficio Interno – rozmowa o scenie na Kostaryce z Estebanem Camposem, wydawcą zina i organizatorem koncertów.  HAŁAS W MASZYCH GŁOWACH : CRUCIFIX – historia jednego z pierwszych i najbardziej wpływowych zespołów anarcho-punkowych w USA. Punk Rock zmarnował mi życie, vol. 5 – Grzester opisuje swoje ulubione i klasyczne kompilacje z lat 80.  NA TRASIE WITCHRITE – thrashersi na krótkiej trasie po Europie Zachodniej. SOCIAL CRISIS – większa trasa po Francji, Hiszpanii, Szwajcarii, Niemczech. HELLO BASTARDS – londyńska ekipa z Polakiem w składzie wyrusza do Brazylii.  PUNK NA ŻYWO relacje z koncertów i festiwali w Polsce i zagranicą.  INNE KINO: zimowy wieczorek filmowy – opisy kilkunastu filmów, które mogą was zainteresować. CZYTAM, WIĘC JESTEM: recenzje książek.  MAKULATURA : recenzje zinów i prasy niezależnej.  WHAT’S THAT NOISE?! : recenzje płyt, kaset i CD.

Ponadto 11 autorskich felietonów, w tym aż trzech nowych kolumnistów! A na koniec komiks mistrza Prosiaka!

CHAOS W MOJEJ GŁOWIE, Nr 11, STYCZEŃ 2015, A-4, 192 strony,  25 PLN

WYWIADY : INSTINCT OF SURVIVAL (Niemcy), SEE YOU IN HELL (Czechy), DEKODER (Kanada), SHUT UP! TWIST AGAIN! (Kraj Basków), CASTET (Śląsk), THE DEAD GOATS (Białegostok), SO SLOW (Bydgoszcz), SOCIAL CRISI (Biaa Podlaska), BURN THE CROSS (Jasło), DISHELL (Kraków), DZIECI Z BECZEK (Łódź), RIGOR MORTISS (Płock). ROZMOWY NIEKONTROLOWANE : Jasiu Leman Lemańczyk z zespołów NO SE/SYLWETKI opowiada o tym, że punki nie mają lekko; Artur z Akademi Bosej Stopy chce żyć na ziemi w otoczeniu przyrody; Szymon z zespołu WHITMAN opowiada o sobie, o scenie, o Gliwicach. PUBLICYSTYKA : Dusza anarchisty jest jak trojka - 20 rocznica powstania poznańskiego wydawnictwa Bractwo Trojka; Historia Anarchistycznego Czarnego Krzyża; Skłot Zakaźny z Białej Podlaskiej - co dalej?; Rozbrat - 20 lat nieposłuszeństwa; Nacjonalizm? Nie, dziękuję! - rozmowa z antyfaszystowskim działaczem z Bielska-Białej; Freedom Fighters - walka cały czas trwa!!! - relacja z poznańskiego turnieju; Razem przeciwko nacjonalizmowi - relacja z warszawskiego marszu; Polskie obozy koncentracyjne - Jabłonna, Bereza Kartuska, Jaworzno; Charles Bukowski - Miałem zły dzień. Tydzień, Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna...; Kradnąc tożsamość, łamiąc prawo, sypiając z wrogiem - recenzja książki o inwigilacji ruchów wolnościowych; Dystopia - najczarniejsze wizje świata w literaturze i filmie. NA KRAŃCACH ŚWIATA : Podróż dookoła świętej rupii - relacja z podróży po Indiach; Bez pytań o cel podróży - relacja z podróży po Panamie i Kostaryce; Spałem przy zapalonym świetle... - relacja z podróży po Filipinach. HAŁAS W NASZYCH GŁOWACH : MELLAKKA oznacza po fińsku bunt - legenda ostrego grania; Punk rock zmarnował mi życie vol IV - Grzester opisuje kolejne klasyczne kompilacje z lat 80-ych. NA TRASIE : GUANTANAMO PARTY PROGRAM, SOCIAL CRISIS/LIFE SCARS. PUNK NA ŻYWO :Relacje z koncertów i festiwali w Polsce i za granicą; Człowiek musi sobie czasami przyiować... - relacje z koncertów w Berlinie.

Do tego ponad 100 recenzji płyt, ponad 30 recenzji zinów z Polski i zagranicy, galeria zdjęć koncertowych oraz, jak zwykle, komiksy: Łukasz Kowalczuk, Arek z beczki, Pablo.
CHAOS W MOJEJ GŁOWIE,  Nr 10, KWIECIEŃ 2014, A-4, 204 strony,  25 PLN

WYWIADY : CATHARSIS (USA), NAPALM DEATH (UK), RAI KO RIS (Nepal), NAPALM RAID (Kanada), KROMOSOM (Australia), EXILENT (Niemcy), TIGER MAGIC (Niemcy), KAROSHI (Toruń), WITCHRITE (Gorzów Wielkopolski), CHORYGEN (Łódź), THE KURWS (Wrocław), MARKSMAN (Trójmiasto). ROZMOWY NIEKONTROLOWANE : Piszpunt - znany aktywista, anarchista, ekolog, Krawat - anarchista i wydawca pisma "Inny Świat", Krzysiek Grabowski - tekściarz i perkusista DEZERTERA, Siasiek - wykonuje ręcznie srebrną biżuterię, Romek Rupowski - tłumacz i wydawca książek o tematyce wegetariańskiej, Adam - prowadzi internetowe Radio Underground, Sowa - organizator strajków pracowniczych w Irlandii, Miraho - hip hopowiec z punkowym przekazem. KOLUMNY : w tym numerze aż 17 kolumnistów atakuje swoimi przemyśleniami. PUBLICYSTYKA : Złoty Świt: Kiedy bagnety ostrzyły się o bruk - krótka historia greckiego ruchu neo-nazistowskiego, Anarchiści kontra PRL - relacja z konferencji o historii RSA, Margaret Thatcher - Żelazo, które kaleczy - epitafium dla Żelaznej Damy, Od protestu do okupacji - działania na rzecz praw lokatorów i polityka mieszkaniowa, Od:Zyskać nasze życie - walka o kolejny poznański skłot, Wege ciąża na grubo - czyli zdrowo i po wegetariańsku, Gustloff kontra Marinesko - największa katastrofa morska na Bałtyku, Robert Crumb - Brudny, odrażający, zboczony - biografia słynnego amerykańskiego rysownika, Koreańskie kino zemsty - kilka mocnych azjatyckich filmów, Zrób To Sam - DIY grzejnik - sposób na dogrzewanie w zimne dni. NA KRAŃCACH ŚWIATA : Iran. Very best, very best! - relacja z podróży po Iranie, Ślady wojny widoczne są w całym mieście - relacja z podróży po Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Jeszcze nigdy nikt nie zaprosił nas do swojego domu - relacja z podróży po Polsce, Czechach i Ukrainie oczami Ukraińca HAŁAS W NASZYCH GŁOWACH : POISON IDEA - Krew, pot, alkohol, hardcore - wstząsająca historia szalonych grubasów, Punk rock zmarnował mi życie, vol. III - Trzy po trzy - kolejna dawka klasycznych winylowych wspomnień. NA TRASIE : BETON/MINDFUCK - europejska trasa 2013, STREGESTI - europejska trasa 2013, SALVICTION/APORIA - trasa 2013. HASTA LA VISTA - trasa 2013. RAPORTY : Berlin, Brazylia. PUNK NA ŻYWO : Relacje z ponad kilkunastu imprez i koncertów, które odbyły się w 2013 roku w Polsce i Europie, do tego recenzje płyt, zinów, galeria zdjęć koncertowych oraz na przystawkę komiksy.
CHAOS W MOJEJ GŁOWIE,  Nr 9,  CZERWIEC 2013,  A-4,  172 strony,  cena 20 PLN

WYWIADY : DEVIATED INSTINCT (UK, EYEHATEGOD (USA), CRUSADES (Kanada), DISGUST (Japonia), DISTRESS (Rosja), EPILEPTIC WALK, SALVICTION, EXMISJA, NON PRESIDENT, HARD TO BREATHE, HASTA LA VISTA, KUROI AME, HOLY EXTERMINATION, HELLISHEAVEN, SCHRÖTTERSBURG. ROZMOWY NIEKONTROLOWANE: Robert Matusiak - głównodowodzący Refuse Records, Dymek - wokalista MORDYNGA, aktywista, organizator i jeden z filarów rudzkiej Berzy, Maciek Miąsik - jeden z czołowych info-anarchistów, Tomas Jonsson - były wokalista ANTI-CIMEX, SHITLICKERS, WOLFPACK.   KOLUMNY: W tym numerze aż 18 kolumnistów dzieli się z wami swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami - jest również kilku debiutantów.
FELIETONY: Człowiek kontra napalm - Igor Grudziński (WE ARE IDOLS), Chlej na umór - Bocian (THE BOLD AND THE BEAUTIFUL). PUBLICYSTYKA: Witamy w roku 1984 - wspomnienie o pisarzu George'u Orwellu, Tierra y libertad czyli ziemia i wolność - geneza rewolty w Chiapas, Zapatyści już niemodni, ale wciąż żywi! - walka o wolność wciąż trwa, Do komitetów solidarności z zapatystami walczącymi na całym świecie - list wicekomendanta Marcosa, H.R. Giger - surrealny biomechanik - biografia artysty, Punk zapisany w kodzie binarnym - o niezależnej scenie techno i digital hardcore, Fundacja Głosem Zwierząt - każdy z nas może pomóc zwierzakom, Wielka polska sprawa narodowa - fragment niepublikowanych wspomnień przedwojennego anarchisty Konrada Świerczyńskiego, Wegetariański dzieciak z alergią - Gosia z NEXT VICTIM opowiada o swoich zmaganiach z alergiami córki, Jedzenie zamiast śmieci - czym jest freeganizm i jak to wygląda od środka. NA KRAŃCACH ŚWIATA: W Nepalu rządzą maoiści - relacja z pobytu w Nepalu i Indiach, Trzecia kategoria ludzi - relacja z pobytu w Południowej Afryce. ANKIETA: Z irokezem czy bez irokeza - jakie znaczenie ma ubiór i wygląd zewnętrzny dla idei bycia punkiem? HAŁAS W NASZYCH GŁOWACH: HERESY - historia legendy brytyjskiego hardcore'a, Punk rock zmarnował mi życie vol. II - kolejne klasyczne kompilacje opisuje Grzester. NA TRASIE: ESCATOLOGIA - Szwedzi na koncertach po dalekiej Azji. RAPORTY: Francja, Syberia, Szwecja, Meksyk. Relacje z koncertów w Polsce i zagranicą. Recenzje muzyki, recenzje zinów polskich i zagranicznych oraz komiksy.
CHAOS W MOJEJ GŁOWIE,  Nr 8, GRUDZIEŃ 2012,  A-4, 140 stron, 18 PLN

Wywiady: DOOM (UK), THE CORPSE, AGNOSY (UK), BESTHOVEN (Brazylia), PANACEA, FAUSTO COPPI, STREGESTI, DIFFENBACHIA, HOUND OF ORDER, ZDRAJCY RZĄDOWI, Matoł (Kolektyw Rozbrat), Żaneta (KONWENT A), Marek Sarba (ex-INSUICIETY), Pacior (CALM THE FIRE). Materiały o ANTI-CIMEX i THE STALIN. Artykuły: Undergroundowy hand-made vol.II, El Comandante Che - rewolucjonista czy zbrodniarz, Iran? Przecież tam jest wojna!, Uderzaj teraz - wstęp do samoobrony ulicznej, Walka o duszę dziecka, Czy ty wiesz co jesz?, Punki nagrywają płytę czyli pierwsza wizyta w studio nagraniowym, Punk i prowokacja - ankieta. Na trasie: LIFE SCARS/DRIP OF LIES/ALERT!ALERT! Raporty: Brazylia, Portugalia, Syberia. Kolumny, recenzje zinów i muzyki, relacje z koncertów.
CHAOS W MOJEJ GŁOWIE,  Nr 7,  CZERWIEC 2012,  A-4,  104 strony,  cena 15 PLN

Wywiady: NEXT VICTIM, BAGNA (Białoruś), DRIP OF LIES, MEINHOF (UK), MONDO GECKO (Izrael), LAST LEGION ALIVE (Belgia), FEAR OF EXTINCTION (Czechy), WE ARE IDOLS, ADWENT, ALI AGCA (Hiszpania), CEASSLES DESOLATION, WATCHING ME FALL, Greg Bennick (TRIAL), Bezkoc (Pasażer), Ryszard Dąbrowski (Likwidator).
Artykuły:
O co rzeczywiście toczy się walka pod hasłem ACTA, Śmieciowa energia, Jest późno, ale nie za późno... - zbiegli nazistowscy zbrodniarze, Niech pną się pnącza, O czym śnił elektryczny Dick, Jak przygotować do druku okładkę i wkładkę płyty, ELBA zostaje!, El Chopo w Mexico DF, Vagina Dentata Fest - feministki nie gryzą, Sonda - Dwie dekady sceny DIY punk w Polsce, Hałas W Naszych Głowach - B.G.K. Kolumny autorskie. Punk na żywo - koncerty w Polsce i za granicą. Makulatura - recenzje zinów i prasy niezależnej. What's That Noise - recenzje muzyki.CHAOS W MOJEJ GŁOWIE,  Nr 6,  GRUDZIEŃ 2011,  A-4,  60 stron,  cena 10 PLN

Wywiady: PANIKOS (Grecja), GUANTANAMO PARTY PROGRAM (Wrocław), CAST IN IRON (Warszawa), SUFFERING MIND (Lublin), COLLINA (Trójmiasto), S.A.T.A.N. (Jasło), ALERT!ALERT! (Warszawa/Lublin), LIFE SCARS (Biała Podlaska), PERU (Lublin), Kaśka Niemiro - DOGSTAILART, Uszaty - NIKT NIC NIE WIE, Alek - hc-pl.
Artykuły:
Zakaźny - walka trwa!, Sieć pod lupą państwa, Jak pokochałem świat po bombie A, GMO zabije nas powoli?, Prywatność w internecie, Koszulkowy zawrót głowy czyli undergroundowy hand-made ma się dobrze, Mieszkam w Polsce, kolumny, recenzje.CHAOS W MOJEJ GŁOWIE,  Nr 5,   LIPIEC 2011,  A-4,  40 stron,   cena 10 PLN

Wywiady: WARPRAYER (UK), ICON OF EVIL (Wrocław), THE BOLD AND THE BEAUTIFUL (Lublin), CALM THE FIRE (Gdańsk), LAST BELIEVER (Kraków), Ex-pert - INKWIZYCJA, USTAWA O MŁODZIEŻY, Rafał Wechter Wechterowicz. Publicystyka: Krótka historia ochrony praw zwierząt w Polsce do roku 1939, Czy należy ogłosić stan zagrożenia?, Permanentna inwigilacja, Record collectors are pretentious assholes, Wolność Tomku w swoim eko-domku. Sonda, kolumny, recenzje, komiks.CHAOS W MOJEJ GŁOWIE - wydanie ilustrowane,  2010,  A-4,  104 strony,  cena 30 PLN

Wydanie ilustrowane to zbiór prac rysownika związanego ze sceną DIY - Pawła Prystupy aka Pablo. Na 104 stronach można zobaczyć żarty, rysunki, grafiki, komiksy z lat 1992-2010, których spora część ukazała się na łamach takich pism jak "Chaos w mojej głowie", "Mać Pariadka", "Pasażer", "Garaż" i kilku innych. Ponadto jest tu wiele rzeczy wcześniej niepublikowanych, zarówno starych, jak i zupełnie świeżych. Pablo prezentuje w tym wydawnictwie również zrobione przez siebie plakaty koncertowe, okładki fanzinów, projekty koszulek, okładki płyt i kaset zespołów hardcore-punk. Cześć prac i okładka w kolorze!


CHAOS W MOJEJ GŁOWIE,   Nr 4,   Wiosna 2001,   A-4,  68 stron

Wywiady: HIBERNATION (Grecja), JOB KARMA (Wrocław), HOMOMILITIA (Łódź), THIRD DEGREE (Olsztyn), HANGNAIL (USA), ROT (Brazylia). Publicystyka: Pornografia w internecie, Kevin Mitnick alias Condor, Kościół scjentologiczny, Co jedzą nasze zwierzaki?, Epoka terroryzmu, Anarchia w prawie budowlanym, Młot na czarownice, Frankenfood, Historia graffiti, Pacyfistyczna Komenda Uzupełnień. Raporty - Szwecja, Włochy, Kanada, Niemcy, Warszawa.Kolumny, recenzje. Teksty - Moskwa.


CHAOS W MOJEJ GLOWIE,  Nr 3,  Wrzesień 1999,  A-4,  76 stron

Wywiady: FILTH OF MANKIND (Gdańsk), RECHARGE (Niemcy), STUPOR (Oleśnica), ANTICHRIST (Lublin), JUDE (Łódź), materiał o AMEBIX (Wielka Brytania), Anarchistyczny Czarny Krzyż - wywiad z Piszpuntem. Publicystyka: Inne prawo dla nich i inne prawo dla nas, Dlaczego zespół INFEKCJA nie udziela wywiadów?, Północ-Południe - nowy podział świata, Ginie wolność gdzie giną wilki, Klonowanie ludzi, Dzieci zniewolone, Sieciowe podziemie czyli co nieco o hackerach, Kronsztad 1921 - nieznana rewolucja, Czy trzeba się bać elektrowni jądrowych?, Mumia Abu-Jamal, Tanoreksja - bądź pięknym!, Dlaczego musimy się zorganizować w związku zawodowym?, Ankieta o swobodnym dostępie do broni, Skłoting - Rejon 69 Wrocław. Raporty - Toruń, Poznań, Hiszpania, USA - Ohio, scena grind core w Polsce. Koncerty, komiksy, poezja. Teksty - TZN XENNA.CHAOS W MOJEJ GŁOWIE,   Nr 2,  A-4,  52 strony

Wywiady: Maken z Joint Venture Sound System (Zgorzelec), RZEŹNIA (Opole), W.W.K. (Niemcy), DISGUSTING LIES (Łódź). Publicystyka: Telemania, Kobiety Przeciwko Dyskryminacji i Przemocy, Punx and skins - nasze drogi się rozeszły, Anarchistyczny Czarny Krzyż, Śmiecie, Klonowanie - niebezpieczne igranie z naturą, Mumia Abu-Jamal, Neofaszyści się organizują, Doświadczenia bio-medyczne na ludziach, Weganizm - wyzwolenie zwierząt przez wegańską rewolucję, Teatr Klinika Lalek - Międzyplanetarne Królestwo Sztuki, Posiusiany paragraf - Jarosław Haszek. Raporty - Rzeszów, Białystok, Trójmiasto, Lublin. Koncerty, komiksy. Teksty - ABADDON.CHAOS W MOJEJ GŁOWIE,  Nr 1,  LUTY 1997,  A-4,  32 strony

Wywiady z TOXIC BONKERS (Łódź), PRIMITIV BUNKO (Francja), GLUE (Szkocja), Jacek Podsiadło (Opole), Mrówa (Amsterdam). Raporty - Słupsk, Łódź. Publicystyka: Konwent tatoo w Monachium, Ruch Wyzwolenia Zwierząt we Wrocławiu, Skłoting - Warszawa, Wydawnictwo Zima z Gliwic, Syndrom KKK, Wegetarianizm, Centrum Inicjatywy Lokalnej - Łódź, Terror polityczny w R.P. Komiksy, poezja. Teksty - PROCESSS.

 

 

Copyright 2012 © CHAOS W MOJEJ GŁOWIE